خرید زیتون شور راسایا

زیتون شور ترکیبی منحصر به فرد و خوشمزه و محصولی دیگر از صنایع غذایی راسایا است. این محصول از دو ماده اصلی یعنی زیتون و نمک، به همراه سایر مواد اولیه دیگر توسط راسایا تهیه شده‌ است که آن را به عنوان یک خوراکی و یا میان وعده‌ای خوشمزه ارائه می‌دهد.
این محصول با طعمی خوشمزه و منحصر بفرد زیتون تازه، تجربه‌ای دلپذیر و خاص از مصرف زیتون را به مصرف کننده خواهد داد. بسته‌بندی سطلی این محصول نه تنها امکان نگهداری بهینه و طولانی‌ مدت را فراهم می‌سازد بلکه استفاده آسان از محصول را هم تضمین می‌کند. با توجه به کیفیت مواد اولیه و تولید آن با استانداردهای بالا توسط راسایا، این محصول زیتون شور یک گزینه عالی برای سرو به همراه غذا و یا پذیرایی در میهمانی‌ها است.

خرید زیتون شور هسته دار

خرید زیتون شور هسته دار از راسایا به معنای دستیابی به یک تجربه به یاد ماندنی از تست یک ترکیب جالب و خوشمزه، یعنی زیتون شور هسته دار، می‌باشد. با انتخاب و خرید این محصول از برند راسایا که برندی معتبر است، مشتریان به لذت یک ترکیب بی ‌نظیر از مزه و طعم‌ متفاوت و تازه دست پیدا می‌‌کنند. همچنین بسته‌بندی این محصول نه تنها به نگهداری و حفظ تازگی و کیفیت آن محصول کمک می‌کند بلکه امکان استفاده راحت و دسترسی آسان به این خوراکی را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند. با خرید زیتون شور هسته دار راسایا، مشتریان می‌‌توانند تجربه‌ای جدید از چشیدن طعم و مزه‌ای باور نکردنی را داشته باشند. این محصول به عنوان گزینه‌ای فوق العاده برای خرید در هر زمان و مکان معرفی می‌شود.

خرید زیتون شور بدون هسته

خرید زیتون شور بدون هسته از راسایا به معنای دستیابی به یک تجربه به یاد ماندنی از تست ترکیبی شگفت انگیز و خوشمزه می ‌باشد. با انتخاب و خرید این محصول از برند راسایا، مشتری به یک محصول باکیفیت با چند نوع بسته‌بندی دست پیدا می‌کند. بسته‌بندی به گونه‌ای طراحی شده است که هم مدت ماندگاری و تازگی محصول را افزایش می‌دهد و هم استفاده آسانی دارد. با خرید زیتون شور بدون هسته راسایا، مشتریان می‌توانند در انواع غذاها از زیتون‌های با کیفیت و بدون هسته راسایا استفاده کنند و طعمی به یادماندنی را تجربه کنند.

خرید زیتون شور اسلایس

خرید زیتون شور اسلایس از راسایا برای شما به معنای خرید یک محصول با کیفیت و با تنوع بسته بندی و وزن این محصول است. راسایا زیتون اسلایس را در انواع وزن و بسته بندی تولید می‌کند و به بازار عرضه می‌دهد. زیتون اسلایس از محصولات با کیفیت زیتون به صورت حلقه حلقه در کارخانه راسایا تهیه می‌شود. با خرید زیتون اسلایس شور شما می توانید غذاهای مختلفی را به آسانی و بدون زحمت حلقه حلقه کردن و خارج کردن هسته آن‌ها، تهیه کنید. زیرا این نوع زیتون به صورت آماده در اختیار شما قرار می گیرد، که غذاها و انواع دسر و سالاد مجلسی را که در خور شأن شما و میهمانان عزیزتان است را تهیه کنید.

قیمت زیتون شور راسایا

قیمت زیتون شور راسایا ممکن است تحت تأثیر عوامل متعدد و مختلفی قرار بگیرد. اولین عامل مؤثر بر قیمت این محصول، کیفیت مواد اولیه استفاده شده‌ در تولید آن می باشد. استفاده از زیتون با کیفیت و تازه، می ‌تواند تأثیری مستقیم بر ارزش و قیمت نهایی داشته باشد. عوامل دیگری هم ممکن است شامل فرآیند تولید، بسته ‌بندی، نگهداری و حمل و نقل باشند. مجموعه ‌ای از این عوامل که تعیین‌ کننده‌ قیمت آن محصول خواهند بود، به تدریج بر هزینه‌ های تولید، تاثیر می‌گذارند‌ و در نهایت به قیمت نهایی محصول افزوده‌ می ‌شود. عوامل دیگری در بازار مانند تقاضا و عرضه هم می‌توانند قیمت را تحت تأثیر قرار دهند. در نتیجه، قیمت نهایی زیتون شور، به عنوان محصولی باکیفیت و خوشمزه از راسایا، با در نظر گرفتن عوامل گفته شده، به مصرف کننده‌‌ عرضه خواهد شد.
قیمت زیتون شور حلب | خرید عمده زیتون شور حلب

قیمت زیتون شور حلب

زیتون های حلب راسایا انواع مختلفی دارد که هزینه هرکدام از آن ها با دیگری متفاوت است. زیتون حلب اسلایس چهارگوش در وزن 17 کیلوگرم، زیتون حلب هسته دار چهارگوش در وزن 17 کیلوگرم، زیتون بدون هسته چهارگوش در وزن 17 کیلوگرم، زیتون حلب اسلایس گرد در وزن 4 کیلوگرم، زیتون حلب هسته دار گرد در وزن 4 کیلوگرم، زیتون بدون هسته حلب گرد در وزن 4 کیلوگرم انواع مختلف محصولات زیتون حلب راسایا است که هر کدام از آن ها هزینه‌ای دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه زیتون حلب شور با شماره های تماس موجود در سایت تماس بگیرید.
قیمت زیتون شور حلب | خرید عمده زیتون شور حلب

قیمت زیتون شور تک نفره

کارخانه راسایا زیتون شور تک نفره هسته دار و بدون هسته را با تجهیزات مدرن و دستگاه های پیشرفته تولید می کند و با قیمت مناسبی به بازار عرضه می کند. اما این نکته نیز حائز اهمیت است که قیمت قطعی زیتون شور تک نفره به عوامل مختلفی مانند شرایط اقتصادی، تقاضا و عرضه، کیفیت زیتون استفاده شده، هزینه حمل و نقل و … وابسته است. از طریق راه های ارتباطی راسایا می توانید قیمت نهایی این محصولات را استعلام بگیرید.
قیمت زیتون شور تک نفره
قیمت زیتون شور با هسته

قیمت زیتون شور با هسته

زیتون شور با هسته یکی دیگر از محصولات کارخانه راسایا است که به صورت عمده به رستوران‌ها، فروشگاه‌های مواد غذایی، هتل‌ها و … فروخته می‌شود. قیمت این محصولات نیز مانند دیگر محصولات دستخوش تحولات تاثیر گذاری است که در مطالب قبل به آن‌ها اشاره شده است. اگر شما خواهان خرید این نوع محصولات هستید با ما تماس بگیرید و هم قیمت محصول را جویا شوید و هم برای ثبت سفارش اقدام کنید.
قیمت زیتون شور با هسته

قیمت زیتون شور بی هسته

قیمت زیتون شور بی‌ هسته نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل موارد زیر می‌شود:

انواع مختلفی از زیتون‌ها وجود دارد که ممکن است قیمت ‌های متفاوتی داشته باشند. زیتون‌هایی که برای تهیه زیتون شور استفاده می ‌شوند، زیتون شور بی هسته می تواند در کیفیت، طعم و اندازه متفاوت باشد که به تبع آن قیمت‌ها نیز متفاوت خواهد بود.
کیفیت زیتون شور بی ‌هسته، شوری، طعم و نرمی زیتون ‌ها می ‌تواند تأثیر مستقیمی بر قیمت آن داشته باشد.
نوع و روش بسته‌بندی هم می ‌تواند تأثیر مستقیمی در قیمت آن داشته باشد. بسته‌بندی باکیفیت بالاتر می‌تواند به قیمت آن بیفزاید. تقاضا و عرضه زیتون شور بی‌هسته در بازار می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. اگر تقاضا بیشتر از عرضه باشد، قیمت ممکن است افزایش یابد .

قیمت زیتون شور بی هسته | خرید زیتون شور بدون هسته

انواع بسته بندی زیتون شور راسایا

زیتون شور در انواع مختلف بسته ‌بندی موجود است، که هرکدام می توانند برای استفاده‌های خاص مناسب باشند. برخی از انواع معمول بسته ‌بندی زیتون شور عبارتند از:

 • زیتون شور حلب: این نوع بسته‌بندی معمولاً برای مقدار و حجم بیشتری از زیتون شور استفاده می‌شود. زیتون‌ها در داخل جعبه یا قوطی حلبی قرار می‌گیرند و سپس مایع شوری که برای حفظ تازگی زیتون‌ها لازم است، به آن ‌ها افزوده می ‌شود. این نوع بسته ‌بندی معمولاً به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه برای خرید در مقیاس بزرگ مورد استفاده قرار می ‌گیرد. زیتون شور حلب راسایا به صورت حلب چهارگوش و حلب گرد تهیه شده و روانه بازار می شود.
 • زیتون شور تک نفره: زیتون شور تک نفره به صورت هسته دار و بدون هسته در راسایا تولید می شود. این محصول برای مصارف روزانه افراد مناسب است. راسایا توانسته است با ترکیب زیتون‌های بدون هسته و دیگر مواد افزوده شده‌ این محصول را فراوری کرده و به بازار عرضه کند. محصولات زیتون شور تک نفره در وزن 75 گرم تهیه می شوند و با قیمت کمی در اختیار مشتری قرار می گیرند.
 • کیسه ‌های وکیوم: زیتون‌های شور ممکن است در کیسه‌ های وکیوم بسته‌ بندی شوند تا ماندگاری و طعم بهتری داشته باشند. این نوع بسته ‌بندی معمولاً برای زیتون ‌های با کیفیت بالا و بازارهای خاص مورد استفاده قرار می ‌گیرد. زیتون وکیوم (اسنک) راسایا به دو صورت هسته دار و بدون هسته در وزن 920 گرم و 12 عدد در کارتن تولید می شود. این محصولات ماندگاری بالایی دارند و برای مدت زمان طولانی تازگی و کیفیت خود را حفظ می‌کنند.

خرید اینترنتی زیتون شور

آیا به دنبال خوشمزه‌ترین زیتون شور هستید؟ با راسایا به سفری در دنیایی از طعم‌های لذت بخش دعوت می‌شوید.
در راسایا، ما به شما بهترین انواع زیتون شور را ارائه می ‌دهیم، تا لحظات شادی و لذت را برای شما به ارمغان بیاوریم.
چرا راسایا؟ همه زیتون ‌های ما با روش‌های متعارف تهیه می‌شوند، تا اطمینان حاصل شود که هر مقدار زیتون شور شما، لذتی متفاوت و بی ‌نظیر دارد. با راسایا، خرید آنلاین زیتون شور به یک تجربه آسان و مطمئن تبدیل می‌شود. ما با استفاده از سیستم‌های ارسال معتبر و مطمئن، زیتون‌های شما را به سراسر کشور ارسال می‌کنیم.
با راسایا، لذت زیتون شور با قیمتی منطقی و منصفانه خواهید داشت. ما به شما بهترین زیتون‌ها با مناسب‌ترین قیمت‌ها را ارائه می‌دهیم تا همه بتوانند از لذت یک زیتون شور با کیفیت لذت ببرند. شما می‌توانید به راحتی و با چند کلیک ساده، زیتون شور مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. سیستم پرداخت آنلاین امن ما به شما اطمینان می‌دهد که تجربه خریدی مطمئن و راحت خواهید داشت.

خرید اینترنتی زیتون شور

فروش زیتون شور

در کارخانه راسایا اطلاعات دقیق و کامل در مورد محصول و کلیه مشخصات و ویژگی ها در دسترس قرار دارند که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا تصمیم بهتری در مورد خرید زیتون شور بگیرند. راسایا برندی معتبر با داشتن چندین سال سابقه و تجربه کاری است و به صورت تخصصی خدمات فروش زیتون را به مشتریان خود ارائه می دهد.

فروش زیتون شور به صورت عمده

در راسایا، ما انواع مختلفی از زیتون شور را به صورت عمده ارائه می‌دهیم. از زیتون شور با هسته تا بدون هسته، از زیتون‌های سبز، همه نوع زیتونی ( Olives) در فروشگاه ما موجود است. ما به شما زیتون های تازه و با کیفیت با قیمت‌های مناسب و ویژه، مخصوص عمده فروشان ارائه می‌دهیم. تضمین ما، کیفیت بالا و مرغوبیت زیتون‌هایمان است. ما از بهترین زیتون‌های تازه برای تهیه زیتون شور استفاده می‌کنیم تا به شما تجربه‌ای بی ‌نظیر از طعم و کیفیت را ارائه دهیم. همچنین، با خدمات ارسال سریع و مطمئن ما، شما می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل از هر نقطه‌ای که هستید، زیتون شور مورد علاقه خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن به دست بیاورید.
خواص زیتون شور | فروش زیتون شور

خواص زیتون شور

زیتون شور حاوی آنتی‌اکسیدان‌ های قوی است که از سلول‌های بدن محافظت کرده و بهبود سلامت قلبی عروقی را تسهیل می‌بخشد. همچنین، با فیبر موجود در آن، می‌تواند عمل هضم را تسهیل ببخشد و سلامت معده را تقویت کند. این خوراکی منبع مناسبی از ویتامین‌ ها و مواد معدنی است و می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند.

خواص زیتون شور برای پوست

زیتون شور حاوی آنتی‌ اکسیدان‌هاست که می‌توانند پوست را از آسیب‌های زیادی مانند پیری زودرس و آسیب‌های اکسیداتیو محافظت کنند. همچنین، ویتامین E موجود در زیتون شور می‌تواند به نرم‌تر شدن و روشن‌تر شدن پوست کمک کند و باعث بهبود ظاهر و سلامت پوست شود.

خواص زیتون شور برای لاغری

زیتون شور حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده است که می‌تواند در کنترل وزن و لاغری مفید باشد. این خوراکی حاوی کالری کمی است و باعث ایجاد احساس سیری و رفع گرسنگی می‌شود. همچنین، فیبر موجود در زیتون شور می‌تواند عمل هضم را تسهیل کرده و جلوی افزایش وزن را بگیرد.

خواص زیتون شور برای یبوست

زیتون شور حاوی فیبر است که می‌تواند هضم را تسهیل کرده و عملکرد روده‌ها را بهبود ببخشد و از یبوست جلوگیری کند. آنتی ‌اکسیدان‌های موجود در زیتون شور می‌توانند التهاب روده را کاهش داده و به بهبود وضعیت یبوست کمک کنند. همچنین، رطوبت موجود در زیتون شور می‌تواند مانع از خشکی و ترشح ناکافی مایعات در روده‌ها شود.

ترکیبات زیتون شور

ترکیبات زیتون شور شامل:

 • زیتون: مهم‌ترین ترکیب زیتون شور، زیتون خام است که به محلول نمکی مخصوص زیتون شور اضافه می شود.
 • نمک: برای حفظ و افزایش ماندگاری زیتون و همچنین ایجاد طعم شور در آن استفاده می‌ شود.
 • اسید استیک: برخی فرمولاسیون‌های زیتون شور حاوی اسید استیک است که به عنوان یک ماده نگهدارنده و افزودنی طعم استفاده می ‌شود.
 • ادویه‌ها: گاهی اوقات ادویه‌هایی مانند سیر، ریحان، فلفل به زیتون شور اضافه می ‌شود تا به آن طعم و عطری خوشبو و مزه ای خوشمزه ببخشد.
 • آب: برای تهیه محلول نمکی و شور کردن زیتون استفاده می‌شود.

مضرات زیتون شور

مصرف بیش از حد زیتون شور ممکن است باعث افزایش مصرف نمک در بدن شود که می‌تواند به افزایش فشار خون و مشکلات قلبی منجر شود. همچنین، برخی افراد ممکن است به دلیل حساسیت به نمک، مشکلات گوارشی مانند سوزش معده و یا مشکلات کلیوی را ممکن است تجربه کنند.

زیتون شور را چگونه نگهداری کنیم

 • نگهداری در ظروف مناسب: زیتون شوری که در کارخانه راسایا تولید شده باشد به دلیل استفاده از روش های مناسب فرآوری و بسته بندی مناسب دارای ماندگاری بالایی هستند.
 •  محیط خنک و تاریک: زیتون شور را در یک محیط خنک و تاریک نگهداری کنید تا از خراب شدن زیتون‌ها به وسیله حرارت و نور آفتاب جلوگیری شود.
 • مصرف در زمان مناسب: بهتر است زیتون شور را در مدت زمان مناسب مصرف کنید. بعد از باز کردن بسته‌ بندی زیتون‌ ها ممکن است زمان طولانی‌ قابل نگهداری نباشند.

با استفاده از زیتون شور چه غذاهایی می توان تهیه کرد؟

 •  سالادها: زیتون شور را می‌توان به سالاد‌های سبز، سالاد یونانی یا سالاد مرغ اضافه کرد تا به طعم و عطر خاصی برسد.
 •  انواع پلو ها و خورشت ها: زیتون شور را به عنوان تزئینات در بعضی از خورشت ها یا پلوها بکار میبرند مانند سبزی پلو با ماهی مجلسی و خوشمزه
 • انواع ساندویچ‌ها: زیتون شور را به عنوان یکی از مواد تزئینی به ساندویچ‌های مختلف اضافه کنید. به‌عنوان مثال، ساندویچ مرغ و زیتون یا ساندویچ تن ماهی.