خرید سبزی قورمه سبزی راسایا

قورمه سبزی یکی از غذاهای اصیل و پرطرفدار در کشور است که طعم آن به سبزی خوب بستگی دارد. شرکت راسایا برای راحتی حال مصرف کننده این محصول را به صورت منجمد و سرخ شده در بسته بندی های مختلف تولید و به بازار عرضه کرده است. برای خرید این محصولات کافی است از طریق راه های ارتباطی خرید خود را ثبت کنید یا به سایت مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. شرکت راسایا کیفیت و مرغوب بودن محصولات خود را امتحان کرده و در صورت تایید به تولید انبوه میرساند و به بازار عرضه می‌کند. سبزی قورمه راسایا از بهترین نوع سبزی تهیه شده و از پاک کردن و شستشو تا خوردکردن و پختن و بسته بندی بدون دخالت دست و با مدرن ترین تکنولوژی ها انجام شده است.
خرید سبزی قورمه سبزی 400 گرمی

سبزی قورمه خرد شده منجمد فروشگاهی

  • وزن خالص400 گرم
خرید سبزی قورمه سبزی سرخ شده

سبزی قورمه سرخ شده

  • وزن خالص400 گرم
خرید سبزی قورمه سبزی خرد شده منجمد

خرید سبزی قورمه سبزی خرد شده منجمد

همانطور که گفتیم شرکت راسایا سبزی قورمه را به صورت خورد شده و منجمد در بسته بندی های وکیومی عرضه می‌کند. صاحبان کترینگ ها، رستوران داران، شاغلان حوزه غذا و بانوان خانه دار می‌توانند با خرید این محصول علاوه بر کیفیت عالی حجم قابل قبولی از سبزی را برای تهیه غذا داشته باشند. برای خرید این محصول میتوانید به فروشگاه‌های سراسر کشور مراجعه کنید یا به صورت اینترنتی و از سایت راسایا به صورت تکی یا عمده سفارش خود را ثبت کنید تا محصول مورد نظر شما در کوتاه‌ترین زمان و با ضمانت کیفیت و سلامت به دست شما برسد.
خرید سبزی قورمه سبزی خرد شده منجمد

خرید سبزی قورمه سرخ شده

راسایا سبزی قورمه را علاوه بر خورد شده و منجمد به صورت سرخ شده نیز تهیه و در بسته بندی وکیومی عرضه کرده است. در تهیه این محصول به راحتی آشپزها و خانم های خانه دار و شاغل فکر شده تا با خیالی راحت و با صرف زمان کمتر یک غذای عالی تهیه کنند. در تهیه این محصول از مدرنترین تکنولوژی ها استفاده شده و در هنگام سرخ کردن به میزان روغن و حرارت آن به جهت حفظ طعم و کیفیت سبزی دقت شده است.

کلیه فعالان حوزه صنعت غذا، رستوران داران، صاحبان کترینگ ها و شاغلان حوزه غذای خانگی همچنین بانوان خانه دار و شاغل برای خرید این محصول نیز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان شرکت تماس گرفته و خرید خود را ثبت کنید و یا به سایت مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت تکی یا عمده ثبت کنید. تا در کوتاه‌ترین زمان به دست شما برسد.

خرید سبزی قورمه سبزی سرخ شده

قورمه سبزی چه سبزی هایی دارد؟

قورمه سبزی یک غذای اصیل ایرانی است که ترکیبات سبزی آن در شهرهای مختلف متفاوت است. اما به طو رکلی گشنیز، شنبلیله، جعفری، اسفناج و تره جزء اصلی در تهیه سبزی قورمه هستند.
با توجه به تنوع این سبزی در شهرهای مختلف برخی از ترکیبات در شهرها را اینجا عنوان کرده ایم:

  • در تهران از تره، جعفری و شنبلیله استفاده می‌کنند
  •  در استان‌های آذربایجان تره، جعفری و گشنیز را با کمی اسفناج استفاده می‌کنند
  • در استان فارس و خوزستان به ترکیب تره، جعفری و گشنیز، شوید ، اسفناج، شنبلیله و کمی سیر سبز اضافه می‌کنند.

شرکت راسایا در تهیه این سبزی به ذائقه و تفاوت شهرها و استان ها در تهیه سبزی قورمه دقت زیادی کرده است تا مطابق با سلیقه مصرف کننده تهیه شده باشد.

مراحل آماده سازی سبزی قورمه سبزی در راسایا

در کارخانه راسایا بعد از شست و شوی و غوطه ور کردن سبزی ها در آب، سبزی ها از آب خارج شده و به مرحله نم گیری سبزیجات می‌روند. در این مرحله نم آب در سبزی ها گرفته شده و میزان هر سبزی کنترل می‌شود و سبزی ها به مرحله خورد شدن می‌روند. در اینجا سبزی‌ها کاملا یک دست خورد شده تا محصولی یک دست و یکنواخت در هنگام پخت داشته باشید.
بعد از خورد شدن، سبزی ها به دو دسته تقسیم شده و بخشی از آن به مرحله انجماد می‌روند و بخشی دیگر به مرحله سرخ شدن. در مرحله انجماد سبزی ها به روش انجاد سریع منجمد شده تا کیفیت، رنگ و طعم خود را دست ندهند و سپس برای ماندگاری بالای سبزی به صورت وکیوم بسته بندی می‌شوند.

دسته دوم برای سرخ شدن به این مرحله می‌روند، در این مرحله میزان روغن و پخته شدن سبزی کنترل می‌شود تا همه سبزی ها به یک میزان سرخ شده و محصولی یک دست با طعم و رنگ و کیفیت مطابق با ذائقه و سلیقه مشتری تهیه شود. بعد از اینگه سبزی ها در این مرحله سرخ شدن و حرارت آنها کاسته شد در بسته بندی وکیومی به بازار عرضه می‌شوند.

خرید اینترنتی سبزی قورمه سبزی

خرید اینترنتی سبزی قورمه سبزی

شرکت راسایا برای راحتی مصرف کننده خرید این محصول را به صورت اینترنتی امکان پذیر کرده است و مشتریان میتوانند با خواندن مشخصات محصول و نظر دیگر مصرف کنندگان و خریداران میزان سفارش خود را ثبت کنند. امکان خرید تکی و عمده در سایت راسایا وجود دارد.

رستوران داران، صاحبان مشاغل غذای خانگی، صاحبان کترینگ ها و بانوان خانه دار و شاغل میتوانند با مراجعه به سایت سفارش خود را ثبت کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خرید خود را دریافت کنند.

قیمت سبزی قورمه سبزی

شرکت راسایا با توجه به نوع و کیفیت سبزی های مورد استفاده در تهیه این محصول و با توجه به نوع بسته بندی، تکنولوژی استفاده شده در مراحل تهیه سبزی و میزان عرضه و تقاضا در بازار قیمت محصول خود را تعیین می‌کند. این شرکت با توجه به کیفیت ارائه شده و حجم محصول قیمت مقرون به صرفه ای را تعیین کرده است. این محصول با توجه به محصولات مشابه بازار حجم و قیمت مناسبی را ارائه می‌کند.

قیمت سبزی قورمه سبزی خرد شده منجمد

این محصول برای مانگاری طعم، رنگ و کیفیت سبزی به صورت انجماد سریع تهیه می‌شود و بعداز آن با جدید ترین تکنولوژی ها به صورت وکیوم بسته بندی می‌شود. این موارد در تعیین قیمت این محصول تاثیر گذار است اما شرکت راسایا با توجه به حجم و کیفیت ارائه شده قیمت مقرون به صرفه و مناسبی را تعیین کرده است.

قیمت سبزی قورمه سبزی سرخ شده

سبزی قورمه سرخ شده برای راحتی مصرف، محصولی کاربردی و با کیفیت از راسایا است که در بسته بندی وکیومی ماندگاری بسیار بالایی دارد. این محصول با دقت و کنترل فراوان سرخ شده تا محصولی یک دست ارائه شود. این سبزی در مقایسه با محصولات مشابه بازار کیفیت و قیمت مقرون به صرفه و مناسبی دارد. شرکت راسایا در تعیین قیمت محصولات خود اولویت را مشتریان خود قرار داده است.

سفارش سبزی قورمه راسایا به صورت انبوه

شرکت راسایا سفارش انبوه و عمده این محصول را با مناسبترین قیمت تهیه و در کوتاهترین زمان به مشتریان تحویل میدهد. در سفارش انبوه شرکت راسایا کلیه محصولات را مشابه و در یک اندازه و با یک کیفیت تهیه و تحویل میدهد. برای سفارش این محصول به صورت عمده یا انبوه از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان فروش شرکت تماس گرفته یا از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید. راسایا تخفیف بسیار مناسبی را در سفارش عمده به مشتریان خود در نظر گرفته است.
سفارش سبزی قورمه | قیمت سبزی قورمه سبزی

تشخیص کیفیت در هنگام خرید سبزی قرمه

در هنگام خرید سبزی قورمه به رنگ، میزان خورد شدن، تناسب سبزی ها (vegetable) دقت کنید. در صورت خرید توجه کنید که در هنگام پخت طعم و رنگ سبزی تغییر نکرده باشد و بوی تازگی سبزی از بین نرفته باشد.
راسایا با استفاده از مدرن‌ترین تکنولوژی ها و بسته بندی های جدید ماندگاری طعم، رنگ و تازگی سبزی را بالا برده تا در هنگم پخت بهترین کیفیت را ارائه کند.

بیشتر بدانید: خرید سبزی